אודות

אודותינו

טופ טקסט מתגאה לספק לסטודנטים, מרצים, עסקים ופרטיים פתרונות אקדמיים מקיפים.

טופ טקסט היא חלוצה בתחום העבודות האקדמאיות בכך שהיא תומכת בצרכים של הסטודנטים, ומסייעת להם לייצר עבודות אקדמאיות, לרבות עבודות סמינריוניות לתפארת. על ידי ביצוע מפגשי זום לאפיון ותכנון העבודה, ניתוח נתונים וליווי משלב המבוא ועד לסיכום, אנו מעודדים הכנה של עבודות אקדמאיות איכותיות ומרשימות בפורמט מקצועי ומוסרי.

חשוב לנו שכל לקוח ולקוחה ייהנו מהיתרון של עבודה עם איש מקצוע מנוסה ומוסמך, אשר יודע כיצד לייצר עבודות אקדמאיות ברמה גבוהה בהתאם לכללי האתיקה והכתיבה באקדמיה. על כן, צוות המומחים המוכשר שלנו כולל אך ורק אקדמאים בוגרי תואר שני ומעלה.

אנו מסייעים לערוך עבודות אקדמאיות במגוון תחומים, ואף מספקים שירותי עריכה לשונית, ניתוח נתונים לכל מטרה ותרגום קורות חיים.

סטודנטים ישובים במעגל על הרצפה עם חומרי לימוד במרכז
מבוגרים צעירים קוראים ספר עיון

למה אנחנו?

טופ טקסט מספקת ליווי צמוד לכל סטודנט, מרצה ובית עסק לאורך כל הדרך מראשית העבודה ועד לסיומה. כל האקדמאים שלנו הם בוגרי תואר שני ומעלה, ומוסמכים לסייע ולבצע עבודות אקדמאיות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. הכלים שהסטודנטים מקבלים מאיתנו, כמו גם התמיכה והסיוע הפיזי באיתור וניסוח המידע בצורה מקצועית וקוהרנטית הם שווים מפז.

בעולם שבו סטודנטים רבים בוחרים להעתיק עבודות אקדמאיות, טופ טקסט מספקת פתרון מקצועי, חוקי ומוסרי ומסייעת לסטודנטים לא רק להגיש עבודה שהם עשו בעצמם, אלא גם להתמקצע בעולם האקדמיה וללמוד כיצד לבסס עבודות אקדמאיות איכותיות גם בעתיד.

מחפשים עזרה בהכנת הסמינריון? צרו קשר לפרטים נוספים.

ערכי הליבה של טופ טקסט

  • אמינות ומוסריות – טופ טקסט מאמינה בגישה המתבססת על אמון, שקיפות ומוסריות. כל העבודות האקדמאיות מוכנות בשיתוף פעולה הדדי בין הסטודנטים לצוות, בשקיפות מלאה ותוך שימוש במאמרים מחקריים מהימנים ועדכניים.

  • מקצועיות – כל עובדינו הם אקדמאים בעלי תואר שני ומעלה. כל עבודה ועבודה מבוססת על החוקים של המוסד האקדמאי לו היא שייכת, מוכנה בטעם טוב לפי כללי הכתיבה האקדמית ומוגשת בזמן.

  • שירות חם ואכפתי – הצוות שלנו כולו פועל מתוך מקום של שליחות, ורצון לסייע לכל סטודנט לממש את מלוא הפוטנציאל שלו ולהגיש עבודה אקדמאית לתפארת. טופ טקסט מספקת ליווי צמוד וזמין ולא עובדת עם צוותי מכירה בכוונת תחילה, כך שאתם מגיעים אל צוות מקצועי עם תשובות לכל השאלות.

חמישה סטודנטים עסוקים יושבים על הרצפה
אדם עם שעון כותב על המקדלת של מחשב נייד

כיצד הכול החל?

הסיפור של טופ טקסט ראשיתו במייסדה דיויד, בוגר תואר שני עם אהבה רבה לעולמות הלמידה והאקדמיה. עם סיום התואר בהצטיינות, החל לסייע לסטודנטים בהכנת עבודות אקדמאיות. בניגוד למרבית החברות הקיימות בשוק, היה חשוב לו לעזור לסטודנטים ובאותה נשימה לעשות זאת בצורה חוקית ומוסרית, שגם תסייע להם ללמוד ולהתמקצע בתהליך, במיוחד אם הם מיועדים לעשות תואר שני. בתור דובר אנגלית שפת אם וחסיד של תחומי הסטטיסטיקה ושיטות המחקר, היו לו הכלים והמומחיות לסייע לסטודנטים למצוא מאמרים מחקריים מהימנים, לנתח נתונים ולבסס עבודות אקדמאיות לתפארת.

ככל שהזמן עבר, כך הבין כי מדובר בשליחות של ממש, וכי במקרה מצא את הייעוד שלו בחיים. בזכות הקשרים הרבים שלו בעולמות האקדמיה, חבר למספר אקדמאים נוספים בוגרי תואר שני עם ההצעה לסייע לסטודנטים, מרצים ואפילו עסקים ליהנות מתכנים אקדמאים איכותיים ברמת פרימיום.

כיום טופ טקסט מסייעת לכמות לא מבוטלת של סטודנטים להגיש סמינריונים ועבודות אקדמאיות מובחרות. בזכות זאת, הסטודנטים שבוחרים בטופ טקסט מסיימים את התואר בהצטיינות, ופותחים את הקריירה שלהם בשוק העבודה ברגל ימין.

עושים עבודות אקדמאיות בכיף ומקבלים ציון שאפשר להתגאות בו.
לפרטים ומידע נוסף, צרו קשר.