כתיבת פרק תוצאות

מגישים בביטחון פרק תוצאות המבוסס על ניתוחים סטטיסטיים קונקרטיים ומדויקים, המוכן על ידכם בשיתוף פעולה מלא עם אקדמאי בוגר תואר שני ומעלה.

למה טופ טקסט?

  • כותבים פרק תוצאות מהימן ומקורי בליווי אקדמאי בוגר תואר שני ומעלה
  • מנתחים נתונים סטטיסטיים באופן מעמיק ומקצועי
  • מדווחים על הממצאים בצורה מעניינת וקולחת
  • משכתבים את הפרק עד לשביעות רצון מלאה
  • מתנסים בתהליך המדמה עבודה מול מנחה במהלך תואר שני
  • מגישים פרק תוצאות מדויק בביטחון מלא

פרק תוצאות עם טופ טקסט

במובנים רבים, פרק התוצאות הוא הפרק שבו יש לכם את ההזדמנות להוכיח למרצים ולאקדמיה שלמדתם והשקעתם במהלך התואר. פרק התוצאות ממחיש את היכולת שלכם ללמוד מסקירת הספרות, לזקק את המידע הרצוי ולהציג ממצאים אמינים, שלעיתים אפילו יכולים להותיר חותם אמיתי ומשמעותי. 

נוסף על כך, התנסות בכתיבת סמינריון איכותי עוזרת ללמוד איך לכתוב מאמרים אקדמאיים ולבצע מחקרים בהמשך הדרך. כל סטודנט שמעוניין לעשות תואר שני זקוק ליכולות הללו, בכדי להצליח ולעמוד בציפיות של המנחה ולבצע מחקר אמין ואיכותי.

טופ טקסט עוזרת לכם ללמוד איך לכתוב פרק תוצאות מקצועי בהתאם לחוקי האקדמיה במילים שלכם. יחד עם צוות המומחים שלנו, מכינים פרק תוצאות מסודר ומדויק המבוסס על ניתוח סטטיסטי מתקדם בעברית ובאנגלית. הניתוח הסטטיסטי נערך בתוכנת SPSS מבית IBM, באמצעותה טופ טקסט מספקת דיווח מדויק ומבוסס לסטודנטים, כמו גם מרצים וחוקרים. עם סיום הכנת פרק התוצאות, ניגשים יחד לעבודה על פרק הדיון.

דוגמה מתוך פרק תוצאות בעבודת סמינריון

כותבים פרק תוצאות מדויק ומקצועי, ומסיימים את התואר עם ציון גבוה. לפרטים ומידע נוסף

שאלות תשובות

פרק תוצאות הוא חלק מעבודת הסמינריון. זהו הפרק שבו אתם עורכים את המחקר שלכם בעבודה, ובוחנים באופן עצמאי האם השערת המחקר שלכם אוששה או הופרכה. ניתן לעשות זאת על ידי חלוקה של שאלונים, ביצוע תצפיות, ניסוי במעבדה, ושיטות איסוף מידע נוספות.

עם סיום תהליך איסוף המידע, מזינים את הממצאים בתוכנה סטטיסטית המפיקה פלט שמאמת או מפריך את השערת המחקר שלכם, בהתאם לנתונים שהוזנו במערכת.

במהלך פרק התוצאות אתם מפרטים את הפעולות שביצעתם לקראת ניתוח הנתונים, מציגים סטטיסטיקה תיאורית, וכמובן את הממצאים בפועל.

הכנת פרק תוצאות עם טופ טקסט מתבצעת בזום וכוללת הכנה של הנתונים לניתוח, ביצוע בדיקות מקדימות, הפקת סטטיסטיקה תיאורית בהתאם לנתונים שהוזנו ובחינת השערות המחקר בהתאם לתוצאות המבחנים הסטטיסטיים שנבחרו.

השירות כולל דיווח על סטטיסטיקה תיאורית באמצעות טבלאות ותרשימים גרפיים למיניהם לצד הסברים מעמיקים, כמו גם פירוט הממצאים בפועל. כל זאת נעשה על ידכם בשיתוף פעולה מלא עם המומחה של טופ טקסט.

SPSS היא תוכנה לביצוע ניתוחים סטטיסטיים המשמשת סטודנטים וחוקרים, כמו גם חברות וגופים ממשלתיים. זו אחת התוכנות הנפוצות ביותר בשימוש בקרב אקדמאים מחוגי מדעי החברה והרוח. התוכנה פשוטה לתפעול, עם ממשק נוח המאפשר לבצע ניתוחים סטטיסטיים פשוטים ומורכבים תוך כדי הפקת תרשימים גרפים הניתנים להטמעה בעבודתכם.