לימוד אנגלית מדוברת

לומדים אנגלית עם טופ טקסט

  • לומדים לדבר אנגלית שוטפת עם ביטחון בעיניים
  • למידה יחד עם דובר אנגלית שפת אם
  • בונים אוצר מילים באמצעות שיטות קידוד מתחום הפסיכולוגיה
  • תהליך למידה דינאמי בשיעורי וידאו
  • ממשיכים ללמוד באופן עצמאי בעזרת תרגולים מעניינים
מבוגרת צעירה מחזיקה ספר ומנופפת לשלום בידה החופשית לצד מחשב נייד

מדברים אנגלית בביטחון

עבור רבים מאיתנו השפה האנגלית היא חמקמקה ואנו מתביישים לדבר בשפה מול אחרים. גם כאשר אנו יחסית מבינים את מה שאומרים לנו באנגלית, לרוב נמנע מתגובה מקיפה או שנשיב בעברית. חוסר הביטחון הזה פוגע ביכולת לתרגל שיחה, וכיוצא מזה בתהליך הלמידה של השפה האנגלית.

טופ טקסט מספקת שירותי לימוד אנגלית מדוברת על ידי דוברי אנגלית שפת אם. בזכות הליווי הצמוד שלנו והמסירות של התלמידים, אנו מתגאים לעזור לפתח שליטה מלאה ונינוחות בעת ניהול שיחות בשפה האנגלית.

טופ טקסט מודעת לחשיבות של התהליך המנטאלי שיש לעבור כדי ללמוד לדבר אנגלית היטב, יחד עם תהליך הלמידה של השפה עצמה. לכן, טופ טקסט מקפידה לעודד את התלמידים לדבר ככל האפשר, לתרגל שימוש במילים חדשות, להכיר שיטות קידוד מידע כדי לייעל את תהליך הלמידה ולפתח דרכים להתגבר על הפחד ולהצליח לנהל שיחה קולחת למרות הקושי, במטרה לעודד בניית ביטחון בדיבור בשפה האנגלית. השיטה מסייעת להרגיש בנוח לטעות, ולגלות שעם תרגול נכון וממוקד זו שפה שניתן לשלוט בה אחרי הכול.

בזכות שנים של התמחות בעולמות הפסיכולוגיה, כיום טופ טקסט מספקת שירותי לימוד אנגלית מדוברת המבוססים על שיטות קידוד מידע מהתחום, ובזכות זאת מסייעת ללומדים להפנים את החומר מהר ובקלות.

סוף סוף! לומדים לדבר אנגלית בביטחון בשיחות אחד-על-אחד בזום. לפרטים ומידע נוסף

איך זה עובד?

בטופ טקסט, אנו מאמינים בלמידה יחידנית המבוססת על עריכה של שיעורי אחד-על-אחד בזום, המתמקדים בעיקר בנושאים כמו בניית אוצר מילים, היכרות עם השפה ואף בניית ביטחון דיבור בשפה האנגלית כולה, גם כאשר אין התלמידים בטוחים במילה שהם רוצים להגיד. 

במהלך השיעורים, לומדים מילים חדשות ומתרגלים שיחה עם דובר אנגלית שפת אם. השיעור כולו מתנהל בשפה האנגלית, בכדי לעודד את התלמידים להתרגל לנהל שיחה באנגלית ולהרגיש בנוח עם הסיטואציה.

בין שיעור לשיעור, יינתנו לתלמידים שיעורים בהתאם לרמת הקושי והזמינות שלהם וחיוני להשקיע מעט זמן במטלות אלו על מנת להגיע לכדי תוצאות טובות ורצויות. 

אנגלית מדוברת - המפתח לתקשורת טובה

אנגלית מדוברת היא המפתח שלך לתקשורת טובה יותר בשפה האנגלית. למידת אנגלית מדוברת יכולה להיראות לעיתים מסובכת אך היא בעלת יתרונות רבים; הזדמנויות תעסוקה רחבות, משכורות טובות הרבה יותר ואפילו לטייל בעולם, בכל מקום ובכל זמן כשאתם יודעים שאתם יכולים לתקשר בצורה מושלמת בשפה האנגלית. אנו רואים מגוון רחב של יתרונות באנגלית מדוברת. החלטנו לרכז אותם עבורכם:

פיתוח קריירה

אם הגעתם לפה אנו מאמינים שזו אחת מן הסיבות שאתם מעוניינים לשפר את האנגלית המדוברת שלכם ולהפוך לדוברי אנגלית מן המניין. דרך פיתוח האנגלית המדוברת שלכם תוכלו לפתח בצורה משמעותית את הקריירה שלכם, לשפר את ההכנסות שלכם בצורה משמעותית ולהשתלב בשוק העבודה הגלובאלי. כיום אנחנו רואים מגוון רחב של משרות בעיקר בתחומים טכנולוגיים בהם ניתן לעבוד בחברות אירופאיות, אמריקאיות וקנדיות מרחוק – לשם כך צריך אנגלית מדוברת בצורה טובה. אין ספק שאנגלית מדוברת נותנת יתרון בשוק העבודה.

טיולים מסביב לעולם

אתם לקראת טיול גדול מסביב לעולם ואתם מעוניינים לעבור ממקום למקום בנוחות מקסימלית וללא שום בעיות? הרי שלימודי אנגלית מדוברת מהווה עבורכם פתרון איכותי.

קשר ישיר בין אנגלית מדוברת לאנגלית שבכתב

רבים לא יודעים זאת אך יש קשר ישיר בין אנגלית מדוברת לאנגלית שבכתב. ברגע שאתם לומדים לדבר אנגלית מדוברת אתם מטמיעים כלים חשובים באנגלית שעוזרים לכם לגשת בצורה נכונה יותר גם לאנגלית שבכתב – אוצר מילים, גרמר והבנה נרחבת של רזי השפה האנגלית.

 אנגלית מדוברת: האם כל אחד יכול?

התשובה היא חד משמעית, כן. כל אחד יכול. למעשה בישראל אנחנו לומדים כבר מילדות אנגלית בבתי הספר היסודיים, חטיבה ותיכון. אלו נותנים לנו את הבסיס הראשוני לאנגלית, בקורס אנגלית מדוברת אנחנו לומדים לחדד את הדברים החשובים, מקנים כלים חשובים בשפה האנגלית ומתקדמים כל הדרך עד לאנגלית מדוברת מן המניין.

אנגלית מדוברת – משפר את הזיכרון 

למידת שפות עוזרת לשפר את הזיכרון שלנו באופן משמעותי, ברגע שאנחנו נתקלים במילים, משפטים וחוקי תחביר שאיננו מכירים עלינו לזכור אותם וליישם אותם בצורה נכונה. אלו עוזרים לנו לשפר את הזיכרון.