לימוד אנגלית מדוברת

לומדים אנגלית עם טופ טקסט

  • לומדים לדבר אנגלית שוטפת עם ביטחון בעיניים
  • למידה יחד עם דובר אנגלית שפת אם
  • בונים אוצר מילים באמצעות שיטות קידוד מתחום הפסיכולוגיה
  • תהליך למידה דינאמי בשיעורי וידאו
  • ממשיכים ללמוד באופן עצמאי בעזרת תרגולים מעניינים
מבוגרת צעירה מחזיקה ספר ומנופפת לשלום בידה החופשית לצד מחשב נייד

מדברים אנגלית בביטחון

עבור רבים מאיתנו השפה האנגלית היא חמקמקה ואנו מתביישים לדבר בשפה מול אחרים. גם כאשר אנו יחסית מבינים את מה שאומרים לנו באנגלית, לרוב נמנע מתגובה מקיפה או שנשיב בעברית. חוסר הביטחון הזה פוגע ביכולת לתרגל שיחה, וכיוצא מזה בתהליך הלמידה של השפה האנגלית.

טופ טקסט מספקת שירותי לימוד אנגלית מדוברת על ידי דוברי אנגלית שפת אם. בזכות הליווי הצמוד שלנו והמסירות של התלמידים, אנו מתגאים לעזור לפתח שליטה מלאה ונינוחות בעת ניהול שיחות בשפה האנגלית.

טופ טקסט מודעת לחשיבות של התהליך המנטאלי שיש לעבור כדי ללמוד לדבר אנגלית היטב, יחד עם תהליך הלמידה של השפה עצמה. לכן, טופ טקסט מקפידה לעודד את התלמידים לדבר ככל האפשר, לתרגל שימוש במילים חדשות, להכיר שיטות קידוד מידע כדי לייעל את תהליך הלמידה ולפתח דרכים להתגבר על הפחד ולהצליח לנהל שיחה קולחת למרות הקושי, במטרה לעודד בניית ביטחון בדיבור בשפה האנגלית. השיטה מסייעת להרגיש בנוח לטעות, ולגלות שעם תרגול נכון וממוקד זו שפה שניתן לשלוט בה אחרי הכול.

בזכות שנים של התמחות בעולמות הפסיכולוגיה, כיום טופ טקסט מספקת שירותי לימוד אנגלית מדוברת המבוססים על שיטות קידוד מידע מהתחום, ובזכות זאת מסייעת ללומדים להפנים את החומר מהר ובקלות.

סוף סוף! לומדים לדבר אנגלית בביטחון בשיחות אחד-על-אחד בזום. לפרטים ומידע נוסף

איך זה עובד?

בטופ טקסט, אנו מאמינים בלמידה יחידנית המבוססת על עריכה של שיעורי אחד-על-אחד בזום, המתמקדים בעיקר בנושאים כמו בניית אוצר מילים, היכרות עם השפה ואף בניית ביטחון דיבור בשפה האנגלית כולה, גם כאשר אין התלמידים בטוחים במילה שהם רוצים להגיד. 

במהלך השיעורים, לומדים מילים חדשות ומתרגלים שיחה עם דובר אנגלית שפת אם. השיעור כולו מתנהל בשפה האנגלית, בכדי לעודד את התלמידים להתרגל לנהל שיחה באנגלית ולהרגיש בנוח עם הסיטואציה.

בין שיעור לשיעור, יינתנו לתלמידים שיעורים בהתאם לרמת הקושי והזמינות שלהם וחיוני להשקיע מעט זמן במטלות אלו על מנת להגיע לכדי תוצאות טובות ורצויות.