מדוע מומלץ לשלוח קורות חיים באנגלית לחברות הייטק

עולם ההיי-טק בישראל נחשב לאחד מן העולמות הפורים והרב-גוניים ביותר בעולם התעסוקה והכלכלה הישראלי. אנו רואים חשיבות רבה בכתיבת קורות חיים איכותיים התואמים אל המסלול המקצועי אליו אנו מכוונים להגיע.

אנו למדים כי דרך קורות חיים הנכתבו בצורה ממוקדת ואיכותית ניתן להגיע אל מגוון רחב של מעסיקים ומגייסים ולשנות את הצורה בה הם מסתכלים עליכם. אנחנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות קורות חיים ועל החשיבות בשליחת קורות חיים באנגלית לחברות הייטק – בדיוק לשם כך אנחנו פה לעשות לכם סדר.

"מתי אנו נרצה לשלוח קו"ח באנגלית?"

אנו הרי חיים בישראל והשפה הרשמית היא עברית, אז מתי הלכה למעשה אנחנו נרצה לשלוח קורות חיים באנגלית. אנו נרצה לשלוח קורות חיים באנגלית כאשר המשרה אליה אנו מגיעים פורסמה באנגלית, במקרים בהם מדובר בחברה גלובלית, עולמית או חברה המתעסקת בעולמות הדיגיטל ובעולמות ההייטק, וכן במקרים בהם רשום מפורשות כי יש לשלוח קורות חיים באנגלית.

בעולמות ההייטק, הטכנולוגיה והדיגיטל אנגלית הפכה כבר מזמן לשפה הרשמית. למעשה גם באינטראקציות הבין-אישיות בתוך מערכות העסק מתנהלים באנגלית על מנת לשמור על אחידות. לכן, אנו ממליצים לשלוח לכל משרה בעולמות ההייטק קו"ח באנגלית.

יחד עם זאת, עלינו להתאים את קורות החיים בצורה נכונה ולכן אנו ממליצים על שירותי תרגום קורות חיים לאנגלית על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום.

התאמה של קורות החיים לשוק אליו אתם מעוניינים להיכנס

עולם ההייטק נחשב לאחד העולמות הגדולים ביותר וניתן למצוא בו מגוון רחב של משרות, החל מאנשי פיתוח, בק אופיס, אנשי מכירות, מגייסים והרשימה עוד ארוכה. אנו נרצה להתאים את קורות החיים שלנו לשוק אליו אנו מעוניינים להיכנס. אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ בה נבין את הצרכים שלכם, נעשה יחד סדר ושיחת אפיון, נעשה בדיקה מקיפה של השוק אליו אתם מעוניינים להיכנס ונתאים עבורכם את קורות החיים בצורה מקצועית ומותאמת אישית – כך תוכלו לבדל את עצמכם מן השאר.

קראו עוד:

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בקורות חיים

חיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות מוביל אותנו אל עשרות חברות המציעות שירותי תרגום לאנגלית. יחד עם זאת, חשוב להבין שקורות חיים הם הפרצוף שלנו אל מול המעסיק הבא ולכן אנו נרצה לוודא שהמלאכה נעשית בצורה נכונה. אנו נרצה לבדוק שאנחנו עובדים עם גורם בעל ידע, ניסיון ומוניטין בעולמות התרגום, כאשר עיקר המומחיות הינה בבניית קורות חיים להיי-טק, מקצועות ניהול ומקצועות טכניים. כך נוכל לדעת שהגענו למקום הטוב ביותר לצרכים שלנו.

טופ טקסט מתמחה במלאכת תרגום קורות חיים לאנגלית ועושה זאת ללא לאות ובמקצועיות יחד עם אנשי המקצוע המובילים בישראל.

אמרתם תרגום קורות חיים לאנגלית – אמרתם טופ טקסט

אם הגעתם לכאן אין מן הנמנע שאתם מחפשים עזרה בכתיבת קורות חיים באנגלית ו/או תרגום של קורות החיים שלכם מעברית לאנגלית. תרגום קורות חיים לאנגלית איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים לצד הצורך במיומנות, מקצועיות והבנה טכנית של המקצוע בו אתם נמצאים והתאמה לשפה האנגלית.

טופ טקסט מתמחה בעולמות התרגום והפכה כבר מזמן לביטוי שגור, וכן לבחירתם הטבעית של אלפי הייטקיסטים בישראל. צוות העורכים והמתרגמים שלנו הינם אקדמאים בוגרי תואר שני ומעלה, אשר חורטים לדגלם אמינות ומוסריות לצד מקצועיות ללא פשרות.

בוחרים נכון – בוחרים טופ טקסט.