תרגום מכתב מקדים לאנגלית

בשוק העבודה של היום, מכתב מקדים מרשים עשוי להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. שליחת מכתב מקדים יחד עם קו"ח היא ההזדמנות שלכם להבדיל את עצמכם מהמתחרים ולהותיר רושם ראשוני חיובי. 

אם אתם מתקשים לכתוב ולהתבטא היטב בשפה האנגלית, כמו גם לא בהכרח מכירים את אוצר המילים המקצועי באנגלית, כדאי ואף מומלץ להיעזר בגורם מקצועי בכדי להבטיח שהמכתב המקדים וכן קו"ח המרשימים שלכם יבלטו בשטח.

למה טופ טקסט?

  • מסירה של מכתב מקדים מרשים בשפה האנגלית
  • תרגום לאנגלית על ידי צוות מקצועי דוברי אנגלית שפת אם
  • בניית מכתב מקדים מרשים המנוסח היטב
  • מענה מגורם מקצועי מהשיחה הראשונה!
קורות חיים באנגלית
שולחים מכתב מקדים מרשים בשפה האנגלית. לפרטים ומידע נוסף, צרו קשר

תרגום מכתב מקדים לאנגלית עם טופ טקסט

טופ טקסט עוזרת לכם לשלוח למעסיקים מכתב מקדים וכן קורות חיים אסתטיים, מקצועיים ובולטים, הממחישים את המומחיות והיכולת שלכם לנצח בעבודה.

אנו מצטיינים בכתיבה ותרגום של מכתבים מקדימים מקצועיים ומרשימים בשפה האנגלית. כל המסמכים אצלנו מתורגמים על ידי דוברי אנגלית שפת אם ובמקרה הצורך מותאמים לניב המועדף (אמריקאי או בריטי).

קורות החיים וכן המכתב המקדים מהווים את כרטיס הכניסה שלכם לראיון העבודה! לכן תרגום או כתיבת מכתב מקדים על ידי טופ טקסט מעניק לכם יתרון שאין שני לו. מכתב מקדים ברור ונכון מבחינה תחבירית ולשונית נשמעים טוב יותר, וגם מאפשרים למעסיקים דוברי אנגלית להתרשם מכם לטובה מתמונת הפספורט הראשונה.

טרם כתבתם מכתב מקדים בעברית? לחצו למעבר למדריך לכתיבת מכתב מקדים פשוט ומרשים >

איך זה עובד?

לאחר שיחה ראשונית עם גורם מקצועי, נבקש מכם להעביר לידנו את המכתב המקדים לתרגום. המכתב המקדים וכן קורות החיים מתורגמים על ידי מקצוענים דוברי אנגלית שפת אם, מה שמבטיח תרגום איכותי ומדויק. תוך מספר ימי עסקים, אתם מקבלים מכתב מקדים מקצועי ומנוסח היטב, שניתן לשלוח בגאווה לכל מעביד בשוק.

מרוצים? מצוין! אך במקרה שיש לכם הערות אנו יותר מנשמח לבצע סבב דיוקים על מנת לקלוע לטעמכם.

אנו תמיד ממליצים להגיע אלינו כאשר ברשותכם כבר מכתב מקדים וקורות חיים מלאים בשפה העברית. דהיינו, קורות חיים אשר כוללים את כל המידע הנדרש (מידע אישי, תמצית, ניסיון תעסוקתי, השכלה, צבא, שפות ועוד).

שאלות תשובות

מכתב מקדים הוא מכתב אשר מגישים למעסיק פוטנציאלי כחלק מהגשת מועמדות לעבודה. מטרתו הצגה עצמית קצרה ועניינית. לעיתים הוא נדרש כתוספת לקו"ח, אך במקרים אחרים אין דרישה פורמלית להכללתו.

טופ טקסט מצטיינת בתרגום של קו"ח וכן מכתבים מקדימים לשפה האנגלית. כל התהליך מתבצע על ידי דוברי אנגלית שפת אם, בוגרי תואר שני ומעלה, מה שמבטיח מסירה של מסמכים מקצועיים ומרשימים.  

זה הזמן שלכם לשלוח למעסיקים מכתב מקדים מרשים המתורגם היטב. לפרטים ומידע נוסף, צרו קשר