תרגום קורות חיים לאנגלית

מתרגמים קורות חיים לאנגלית ברמה בינלאומית

למה טופ טקסט?

  • מסירה של קורות חיים מנצחים בשפה האנגלית
  • תרגום לאנגלית על ידי דוברי אנגלית שפת אם
  • יצירה של קורות חיים מרשימים ומקצועיים המנוסחים היטב
  • מקצועיות מובטחת – מענה מגורם מוסמך מהשיחה הראשונה!

טופ טקסט עוזרת לכם לשלוח למעסיקים קורות חיים אסתטיים, מקצועיים ובולטים, הממחישים את המומחיות והיכולת שלכם לנצח בעבודה.

אנו מצטיינים ביצירה של קורות חיים מקצועיים ומרשימים בשפה האנגלית. כל קורות החיים אצלנו מתורגמים על ידי דוברי אנגלית שפת אם ומותאמים לניב המועדף (אמריקאי או בריטי), בכדי להביא לרושם ראשוני בולט ומנצח.

קורות החיים הם כרטיס הכניסה שלכם לראיון עבודה! לכן תרגום קורות חיים מקצועיים עם טופ טקסט מעניק לכם יתרון שאין שני לו. קורות חיים באנגלית שכתובים נכון מבחינה תחבירית ולשונית נשמעים טוב יותר, וגם מאפשרים למעסיקים דוברי אנגלית להתרשם מכם לטובה מתמונת הפספורט הראשונה.

טופ טקסט גם יודעת לשים דגש על מקבל קורות החיים, ומייצרת קורות חיים באנגלית בשפה המותאמת לסטייל המקצועי הרלוונטי. בתחום ההייטק, לדוגמה, הגשת קורות חיים בשפה האנגלית היא חובה, וחשוב לייצר קורות חיים שכוללים אוצר מילים ספציפי המעיד על המומחיות שלכם. טופ טקסט יודעת לעשות את זה נכון ולעזור לכם לבלוט בתחומכם גם בשפה האנגלית.

תרגום קורות חיים לאנגלית לדגומה
נהנים מקורות חיים מדויקים בשפה האנגלית. לפרטים ומידע נוסף

איך זה עובד?

המומחית או המומחה מטופ טקסט מתרגם ועורך את קורות החיים ומעדכן אתכם לאורך כל הדרך, עד אספקת קורות חיים המתורגמים לאנגלית באופן מקצועי שתופס את העין.

אנו תמיד ממליצים להגיע אלינו כאשר ברשותכם כבר קיימים קורות חיים מלאים בשפה העברית. כלומר, קורות חיים שכוללים את כל המידע הנדרש (מידע אישי, תמצית, ניסיון תעסוקתי, השכלה, צבא, שפות ועוד) ומפרטים אותו בצורה מתומצתת, נעימה ומזמינה ששמה דגש על הייחוד שלכם. לאחר שיחה ראשונית עם גורם מקצועי, נבקש שתעבירו לנו את קורות החיים למטרות תרגום. קורות החיים מתורגמים על ידי נייטיבים דוברי אנגלית שפת אם, המבטיחים תרגום איכותי ומדויק. תוך מספר ימי עסקים, אתם מקבלים קורות חיים מקצועיים ומנוסחים היטב, שניתן לשלוח בגאווה לכל מעביד בשוק.

שאלות תשובות

כיום, מקומות עבודה רבים ובפרט בינלאומיים נוטים לבקש קורות חיים באנגלית כחלק מדרישות משאבי האנוש של החברה. לדוגמה, הייטק הוא תחום שבו קורות חיים באנגלית הם חובה.

כן, אבל חשוב לזכור שקורות החיים הללו יגיעו למעסיקים שלכם ובדרך יעברו בידי מספר אנשי מקצוע שחלקם ככל הנראה דוברי אנגלית ברמה גבוהה מאוד. נוסף על כך, לכל מקצוע אוצר מילים ייחודי שחשוב להכיר, בפרט בתחום ההייטק. אם אינכם מקפידים להתנהל ביומיום לפי הטרמינולוגיה המקצועית והעסקית שלכם בשפה האנגלית, יתכן שיהיה לכם קשה להסביר לאיש מקצוע דובר אנגלית על אופי הניסיון והמקצועיות שלכם בתחום, במה אתם מצטיינים ולמה כדאי להם לבחור בכם.

אם אתם מתקשים לכתוב ולהתבטא היטב בשפה האנגלית, כמו גם לא בהכרח מכירים את אוצר המילים של המקצוע שלכם בשפה האנגלית, כדאי ואף מומלץ להיעזר בגורם מקצועי כמו טופ טקסט בכדי להבטיח שקורות החיים המרשימים שלכם יבלטו בשטח.

טופ טקסט מצטיינת בתרגום של קורות חיים לשפה האנגלית. כל התהליך מתבצע על ידי דוברי אנגלית שפת אם, בוגרי תואר שני ומעלה, מה שמבטיח מסירה של קורות חיים מרשימים ומקצועיים, המנוסחים היטב.

זה הזמן שלכם לשלוח למעסיקים קורות חיים מרשימים ומתורגמים היטב. לפרטים ומידע נוסף